×

Nowe łuski ortopedyczne!

Patryk pilnie potrzebuje łusek ortopedycznych. Apelujemy o pomoc!

  • Imię: Patryk,  
  • Wiek: 7 lat                    
  • Miasto: Gdynia, pomorskie
  • Choroby:  Porażenie mózgowe, liczne problemy logopedyczne oraz rozwojowe
  • Cel: Zakup nowych łusek ortopedycznych bez których Patryk nie może kontynuować rehabilitacji. 
  • Rodzice przesłali dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki.

 

APEL RODZICÓW

Patryk ma 7 lat i od urodzenia cierpi na porażenie mózgowe. Chłopiec nie mówi i nie chodzi. Jest poddawany rehabilitacji ruchowej i logopedycznej od wczesnego dzieciństwa, ale ze względu na jego stan, wymaga ona wiele pracy od specjalistów rehabilitantów i wysiłku ze strony chłopca. Dzielny Patryk rośnie – to cieszy jego rodziców, ale też jest powodem, że dotychczasowy sprzęt jest za mały. Chłopiec wyrósł z łusek ortopedycznych, wykonywanych na miarę dla pacjenta z uwzględnieniem schorzenia i sposobu rehabilitacji. Zapewne gdyby Partyk mówił – powiedziałby poproszę pomóżcie kupić moim rodzicom nowe łuski,  bez większych łusek ortopedycznych nie mogę być rehabilitowany!

Tak mało potrzeba, aby spełniać marzenia, wystarczy drobny gest, aby dać  radość Patrykowi – on bardzo lubi się uśmiechać!

Zawalczmy o uśmiech Patryka – pomóżmy w zbiórce na jego nowe łuski ortopedyczne.

Prosimy! Wystarczy jeden gest i drobny datek, aby dać choć chwilę radości w życiu Patryka...

 

NA CO ZBIERAMY ŚRODKI?

W tym momencie pilnie zbieramy na:

  • łuski ortopedyczne - 3500 zł

 

AKTUALNOŚCI

PILNE!! Potrzebujemy kwoty 500 zł by wpłacić zaliczkę na poczet bucików. Bez wpłaty kwoty nie zostaną zdjęte pomiary nóżek Patryka i czas oczekiwania się wydłuży.

 

 

 

 

https://szlachetnygest.pl/public/cke_galeria/images-5.jpegCzy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

 

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top